فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت امام علی بن ابیطالب علیه السلام و روز پدر مبارک باد

+ نوشته شده توسط رسولی فر در چهارشنبه ۲۵ خرداد۱۳۹۰ و ساعت 9:58 |

مرحله احداث خانه پزشک خسرو شیرین آغاز شد
به گزارش واحد طرحهای عمرانی شبکه بهداشت و درمان آباده ، مرحله جرایی ساخت خانه پزشک دهستان خسروشیرین آغاز شد . این مرکز با زیربنای 205 متر مربع از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی استان فارس احداث خواهد شد. ( 15/2/90 )

جلسه ستاد جامعه ایمن شهرستان آباده تشکیل شد

جلسه ستاد جامعه ایمن شهرستان آباده با حضور قاسمی معاون فرمانداری شهرستان ، دکتر توکل مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر اعضا در سالن اجتماعات مرکز بهداشت برگزار شد.  در این جلسه مقرر شد با توجه به بازدید  بازرسان جامعه ایمن جهانی از شهرستان آباده در مرداد ماه ،  ادارات عضو ستاد در زمان باقی مانده اقدامات مربوطه را در راستای پیوستن شهرستان آباده به جامعه ایمن جهانی انجام دهند. همچنین مقرر شد جلسات ستاد جامعه ایمن هر ماه به میزبانی هر یک از ادارات عضو برگزار و اقدامت انجام شده بررسی شود. خانم رحیمی کارشناس واحد بیماریهای غیر واگیر مرکز بهداشت نیز در این جلسه گزارشی از آمار و ارقام سوانح و حوادث شهرستان در سال 89 ارائه و از ادارات مربوطه درخواست کرد طرحهای عملییاتی خود در زمینه کاهش سوانح و حوادث را دراسرع وقت ارائه دهند. (9/2/90)

برگزاری کارگاه آموزشی ازدواج توسط موسسه پرما
موسسه فرهنگی " پرما " وابسته به نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی فارس کارگاه آموزشی یک روزه ای با عنوان " من یه همسر خوب می خوام " را در شهرستان آباده برگزار کرد. سخنرانان این کارگاه حجت الاسلام والمسلمین مقامی مسئول نهاد رهبری و خانم پرهیزکار عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند که  مباحث مربوط به انتخاب همسر را به شرکت کنندگان در این برنامه ارائه دادند. این برنامه با همکاری امور فرهنگی شبکه بهداشت و درمان در محل سالن آمفی تاتر اداره ارشاد برگزار شد و بسیار مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت. (8/2/90)

شبکه آباده مقام اول همکاری در برگزاری همایش  مشارکت مردمی در نظام سلامت

بر اساس اعلام معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز واحد جلب مشارکتهای مردمی شبکه بهداشت و درمان آباده مقام اول استان در زمینه همکاری و مشارکت در برگزاری اولین همایش استانی اهمیت مشارکت مردمی در نظام سلامت را کسب کرد. در این همایش که در اواخر سال 89 توسط معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار شد ، شبکه آباده با مشارکت در بخش های مختلف از جمله : ارسال مقاله و تهیه پوستر و استند و همچنین با در نظر گرفتن عملکرد واحد جلب مشارکتها در سال 89 ، با 137 امتیاز مقام اول استان را کسب کرد.(5/2/90)

+ نوشته شده توسط رسولی فر در چهارشنبه ۲۵ خرداد۱۳۹۰ و ساعت 9:49 |
ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن مبارک باد.
 
+ نوشته شده توسط رسولی فر در دوشنبه ۲ خرداد۱۳۹۰ و ساعت 21:5 |